Aktualności

SKwP O/O Olsztyn w Bazie Usług Rozwojowych

2017.05.16

Szanowni Państwo, informujemy, że SKwP O/O Olsztyn znajduje się w bazie usług rozwojowych (BUR), dzięki czemu mogą Państwo uzyskać dofinansowanie z funduszy unijnych oferowanych przez podmioty dysponujące nimi, np. Stowarzyszenie "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka"

Raportowanie niefinansowe - bezpłatne seminarium on-line

Ministerstwo Finansów wraz ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce zapraszają na praktyczne seminarium edukacyjne on-line, dotyczące RAPORTOWANIA NIEFINANSOWEGO, które odbędzie się 2 marca 2018 r., w godz. 11.00 - 13.00.
W związku z nowym obowiązkiem rozszerzonego raportowania niefinansowego ok. 300 przedsiębiorstw już w tym roku będzie zobowiązanych do raportowania informacji niefinansowych za 2017 rok.

więcej »

Nabór do pracy w Biurze KNA

Departament Rachunkowości i Rewizji Finansowej Ministerstwa Finansów poszukuje kandydatów na następujące stanowiska pracy w Biurze Komisji Nadzoru Audytowego:
radca prawny (termin składania ofert upływa 23 lutego 2018 r.)
główny specjalista – kontroler – 2 stanowiska (termin składania ofert upływa 26 lutego 2018 r.)
główny specjalista (termin składania ofert upływa 28 lutego 2018 r.)

więcej »

Konkurs LIDER KSIĘGOWOŚCI 2018! Ostatnie dni rejestracji – tylko DO KOŃCA STYCZNIA!

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie LIDER KSIĘGOWOŚCI 2018. Patronat honorowy nad VII edycją konkursu objęli: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Polska Izba Biegłych Rewidentów oraz Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej.
Zarejestrować swój udział w konkursie można do 31 stycznia 2018 r.

więcej »

Prezydium Rady Naukowej Stowarzyszenia Księgowych w Polsce przedłuża do 30 marca 2018 r. termin nadsyłania prac na V edycję Konkursu na najlepsze opracowania dylematów etycznych z rachunkowości.

więcej »

Nowy skład Prezydium Zarządu Głównego SKwP

Na posiedzeniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które odbyło się 12 grudnia 2017 r., zostały przeprowadzone wybory uzupełniające do Prezydium Zarządu Głównego. Nowym skarbnikiem ZG SKwP został dr Łukasz Górka – prezes zarządu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie.

więcej »

Praca w biurze obsługującym KNA

Departament Rachunkowości i Rewizji Finansowej Ministerstwa Finansów rozpoczął szeroki nabór na stanowiska pracy w biurze obsługującym Komisję Nadzoru Audytowego. Nabór obejmuje stanowiska pracy dla kontrolerów Komisji Nadzoru Audytowego, jak również stanowiska do spraw rewizji finansowej.

więcej »

Polecamy