Szanowni Państwo,

Dziękujemy właścicielom i pracownikom biur rachunkowych, że chcieliście się z nami spotkać i bliżej nas poznać. Mocno wierzymy w siłę współpracy i uważamy, że tylko wspierając się wzajemnie i wymieniając doświadczeniami oraz wiedzą możemy osiągnąć sukces.
Na spotkaniach mieliśmy zaszczyt gościć przedstawicieli komisji Biur Rachunkowych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce: Sylwię Rzepka – sekretarz Komisji Biur Rachunkowych oraz Anitę Tomaszewską- członka Komisji Biur Rachunkowych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które wygłosiły odczyt na temat usystematyzowania zawodu księgowego, wyceny usług księgowych.
Serdecznie dziękujemy Paniom Sylwii i Anicie za uświetnienie naszego spotkania i zapraszamy częściej do naszego oddziału.
Dziękujemy również naszym wykładowcom za wykłady podczas spotkań dot. najnowszych przepisów Nowego Ładu – Pani Milenie Skorupskiej i Pani Beacie Jabłonowskiej.
Ogromne podziękowania ślemy również do Pana Leszka Lewandowicza – sekretarza SKwP w Polsce za profesjonalne prelekcje dotyczące zmian, jakie mają wejść z dniem 1 lipca 2022r.
Mamy nadzieję, że to spotkanie poświęcone w całości problemom i wyzwaniom, z jakimi, na co dzień zmagają się biura rachunkowe spełniło Państwa oczekiwania oraz że już wkrótce znów się spotkamy. Wszystkich chętnych, którzy będą chcieli wziąć udział w kolejnych spotkaniach Klubu Biur Rachunkowych, zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych.
Nasze spotkanie oprócz części merytocznej miało również charakter towarzyski. Przybyli goście mieli okazję zwiedzić nasze piękne miasta.
Poniżej mogą Państwo obejrzeć fotorelację z wydarzenia.

Galeria

Pozostałe aktualności

Kajki 10/12
10-547 Olsztyn

kom. 518 694 495 urlop do dnia 29.07.2022
kom. 518 694 427

biuro@olsztyn.skwp.pl

PKO BP S.A. O/O Olsztyn 68 1020 3541 0000 5902 0010 8902