AGAPIT Sp. z o. o. Sp. J. - lider w branży utrzymania czystości oraz wyłączny dystrybutor urządzeń sprzątających włoskiej marki COMAC na Polskę, poszukuje osób, które dołączą do zespołu na stanowisko:

Młodsza Księgowa/Młodszy księgowy

Miejsce pracy: Olsztyn

Region: warmińsko-mazurskie

Numer referencyjny: PK/Olsztyn

OPIS STANOWISKA:

  • Weryfikowanie, wprowadzanie i księgowanie faktur kosztowych;
  • Księgowanie wyciągów bankowych, kas, różnic kursowych;
  • Ustalanie salda należności i zobowiązań z kontrahentami;
  • Pomoc przy sporządzanie rejestrów VAT i VAT UE;
  • Uzgadnianie kont oraz czynny udział w procesie zamykania miesiąca, kwartału, roku;
  • Sporządzanie pomocniczych zestawień do sprawozdań finansowych, raportów i analiz;
  • Segregacja/archiwizacja dokumentów księgowych;
  • Prace administracyjne.

WYMAGAMY:

  • minimum średniego wykształcenia (ekonomia, finanse, rachunkowość) lub zaliczony kurs w zakresie rachunkowości;
  • bieżącej znajomości przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz umiejętności ich praktycznego stosowania;
  • dobrej i praktycznej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excela);
  • znajomości programów księgowych i finansowych (mile widziana znajomość programów INSERT oraz COMARCH);
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowości;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • sumienność, skrupulatność i systematyczność;
  • samodzielności oraz odpowiedzialności za wyniki swojej pracy.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie na poziomie 3500zł/brutto na okresie próbnym;
  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji wraz ze zdjęciem z nr ref. w temacie wiadomości klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy z załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji( zgodnie z ustawa z dn. 29/08/1997r o ochronie danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 830”