Miejsce pracy: "SPOŁEM" PSS w Olsztynie
Al. Marsz. J. Piłsudskiego 2/8
10-576 Olsztyn

  1. Pracownik ds. kadr i płac, kod zawodu 242307
  2. Umowa na okres próbny/czas określony
  3. Praca na jedną zmianę w godzinach 7.00-15.00
  4. Zatrudnienie od zaraz.
  5. Wymagania: mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe; znajomość obsługi systemu Płatnik; znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych; zasad naliczania wynagrodzeń; dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w prace; umiejętność pracy w zespole; bardzo dobra organizacja pracy.
  6. Ogólny zakres obowiązków: naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac; kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej; sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych; prowadzenie ewidencji czasu pracy zgodnie z wymogami kodeksowymi, urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji; rozliczanie czasu pracy; sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS oraz rozliczenia z ZUS i US; wystawianie dokumentów RP7, ZUS Z-3 itp.; prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi: Urzędem Pracy ,ZUS, US, PFRON, GUS komornikami; obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi.
  7. Kontakt w sprawie oferty pracy: 89 521-19-11 oaz e-mail: sulkowska@spolem.olsztyn.pl
Kajki 10/12
10-547 Olsztyn

kom. 518 694 495
kom. 518 694 427

biuro@olsztyn.skwp.pl

PKO BP S.A. O/O Olsztyn 68 1020 3541 0000 5902 0010 8902